Pristatomi kaminai

Jejgu pastate, name nėra kamino (dumtraukio), arba seno kamino remontas reikalauja didelių investicijų, arba seno kamino skersinis pjūvis neatitinka naujo kamino reikalavimams galima suprojektuoti, pagaminti ir sumontuoti naują pristatomą metalinį dvigubą apšiltintą kaminą.

Pristatomas kaminas skirtas kieto kuro katilams, pečiams su aukšta kuro degimo temperatūra (iki 1000 °С). Jis gaminamas iš specialaus karščiui atsparaus nerūdijančio plieno (0,5-2,0 mm storio). Kamino konstrukcija – tai dvigubas nerūdijančio plieno vamzdis su šilumos izoliacija iš nedegios akmens vatos ROKWOOL.

Pristatomo kamino konstrukcija numato valymo langelius, kondensato surinkimo vietą, tvirtinimą ir stogelį nuo lietaus. Geriausiai užsakinėti visus darbus vienoje vietoje. Mūsų specialistai gali suprojektuoti, pagaminti, sumontuoti ir pajungti pagamintą pristatomą kaminą prie Jūsų katilo. Kaminas – tai vienas iš atsakingiausiu įrenginių namuose nuo kurio priklauso patogumas buityje, taupus kuro naudojimas ir kas svarbiausia priešgaisrinė sauga.